tradiční výrobce měřicí techniky
English Česky Africa China Español Français Magyar Polski Sweden USA UAE

COMET: Naše cesta k udržitelnosti | Pro udržitelnou budoucnost

Naše planeta, životní prostředí a zdraví lidí jsou pro nás v COMET prioritou. Jsme si plně vědomi dopadu, který může naše výroba mít na tyto aspekty. Proto neustále pracujeme na zlepšování našich výrobních procesů a našeho vztahu k životnímu prostředí.

Připojte se k nám a podívejte se, jaké udržitelné kroky podnikáme.

  • Optimalizujeme naše výrobní postupy prostřednictvím organizace tak, abychom zajistili maximální efektivitu a současně minimalizovali spotřebu energie, vody a surovin. Snažíme se snížit produkci odpadu z našich výrobních procesů a z nevýrobních činností.
  • Dbáme na to, abychom minimalizovali zbytečný odpad, a proto aktivně pracujeme na využití materiálů, se kterými pracujeme, a na jejich recyklaci. Recyklace odpadu je pro nás samozřejmostí.
  • Při balení a přípravě našich produktů k doručení zákazníkům používáme obaly, které zajišťují ochranu produktu a zároveň jsou recyklovatelné nebo co nejvíce opakovaně použitelné. To může znamenat, že zboží obdržíte v již použité kartonové krabici, která dostala druhou šanci. Vždy se snažíme o profesionální balení, aby vaše objednávka dorazila v perfektním stavu.
  • Při vývoji nových výrobků nám záleží na jejich dlouhé životnosti. Všechny komponenty procházejí náročnými testy odolnosti, které simulují reálné podmínky během celé životnosti výrobku. Věříme v opravitelnost našich přístrojů po celou dobu jejich garantované životnosti.

Děkujeme za to, že jste s námi na této cestě k udržitelnosti a že nám dáváte možnost pracovat na výrobku, který je šetrný k životnímu prostředí i pro vás. Vaše podpora je pro nás důležitá.